Kalite ve Güvenilir Hazır E-Ticaret Sisteminiz Şimdiden Hazır

Basic E-ticaret Paketi

Demolar
Kolay Yönetim Paneli

Ürünlerinizi tek bir yerden yönetebilir, stok güncelleyebilir, satışlarınızdan kazancınızı raporlayabilirsiniz. Yönetim paneliniz  internet siteniz gibi mobil uyumludur. Bu sayede ister evde bilgisayarla ister yolda telefonunuzla dilediğiniz an siparişlerinize ulaşabilir ve sipariş koordinasyonunu, internetinizin olduğu her yerden sağlayabilirsiniz.

Basit Arayüz

Kullanıcılarınız sitenizde gezinirken çok basit şekilde alışveriş yapabilecekleri bir ortam hazırladık. Müşterileriniz kategoriler arasında gezinirken aradıkları ürüne kolayca ulaşabilecekler. Böylece sepete ekleme oranını da arttırmış olduk. Unutmayın müşterilerinizin memnuniyeti sizin kazancınız demek.

Basic E-Ticaret Sitesi Kimler İçin Uygun?

E-Ticaret sitesi kurmak istediğinizde karşınıza bir çok alternatif çıkar, bu kafa karışıklığını ortadan kaldırmak için sizlere 3 paket halinde bu hizmeti sunuyoruz. Eğer ürünlerinizin satışını yaparken kredi kartı ile ödeme almayı düşünmüyorsanız bu paket sizin için ekonomik bir website sahibi olabilmeniz için tasarlandı. Bunun dışında kapıda ödeme he havale seçenekleriyle ödeme alabilirsiniz.

E-Ticaret Sitesi İçin Resmi Bir İşyeri Olmak Zorunlu mu?

Hayır E-Ticaret sitesi kurabilmek hiçin vergi mükellefi olma zorunluluğunuz yoktur. Ancak satmış olduğunuz ürünlerin sorumluluğu size aittir. Dilerseniz sizde bugün kişisel olarak bir E-Ticaret sitesine sahip olabilir online kredi kartıyla taksitli ödeme alabilirsiniz. Lütfen konu ile ilgili bizimle iletişime geçin.

Neden E-Ticaret Sitesi Açmalıyım?

E-Ticaret sitesi alışveriş sektöründe her yıl ortalama %50 genişlemekte ve bir çok kişi evinden online sipariş yöntemiyle ihtiyaçlarını gidermektedir. Bu nedenle satıcının E-Ticaret’e ilgisi her geçen gün artmaktadır. Sizde ister fiziksel bir dükkana ister bir instagram sayfasına sahip olun, E-Ticarette yerinizi alın.

Websitemin Güvenliğini Kim Sağlayacak?

E-Ticaret sitenizin güvenliği tarafımızca uzman ekibimiz ile sağlanacak böylece siz sadece satışlarınıza odaklanarak iş hacminizi nasıl büyültebileceğinizi planlayabilirsiniz.

Tıkla ve Ara

ARA VE HEMEN BİLGİ AL

Demoları Gör

TÜM DEMOLARI İNCELE