Kalite ve Güvenilir Hazır E-Ticaret Sisteminiz Şimdiden Hazır

Basic E-ticaret Paketi

Demolar

1. Tasarım

Tıkla ve tasarımı hemen incele

2. Tasarım

Tıkla ve tasarımı hemen incele

3. Tasarım

Tıkla ve tasarımı hemen incele

Kolay Yönetim Paneli

Ürünlerinizi tek bir yerden yönetebilir, stok ekleyebilir, satışlarınızdan kazancınızı detaylı olarak görebilirsiniz. Yönetim paneliniz mobil uyumludur. Bu sayede ister evde bilgisayarla ister yolda telefonunuzla dilediğiniz an siparişlerinize ulaşabilir ve sipariş koordinasyonunu, internetinizin olduğu her yerden sağlayabilirsiniz.

Basit Arayüz

Kullanıcılarınız sitenizde gezinirken çok basit şekilde alışveriş yapabilecekleri bir ortam hazırladık. Müşterileriniz kategoriler arasında gezinirken aradıkları ürüne kolayca ulaşabilecekler. Böylece sepete ekleme oranını da arttırmış olduk. Unutmayın müşterilerinizin memnuniyeti sizin kazancınız demek.

Her ekrana uyumlu tasarım

Mobil Uyumlu Tasarımlar

Sizinde bildiğiniz üzere e-ticaret satışlarının %75’den fazlası mobilde gerçekleşiyor. Bizde tüm paketlerimizi buna uygun hazırlıyoruz. Mobil siteler internet sitenizin ve neticede firmanızın kalitesini arttırır. Mobil uyumlu olmayan internet siteleri ise hem google hemde kullanıcı tarafında eksi puan olarak yansır. Bu nedenle tüm tasarımlarımız mobil uyumlu.

SSL Sertifikanız Bizden

Ücretsiz SSL Koruması

SSL sertifikası özellikle e-ticaret sitelerinde olmazsa olmaz bir sertifika türüdür. Sizlerinde bildiği üzere SSL sertifikası olmayan sitelerde “bu site güvenilir değil” yazmaktadır. Bu nedenle tüm paketlerimizde sizlere ücretsiz SSL sertifikasınızı anında tanımlıyoruz.  Siteniz https:// “site adı” .com olarak gözükecek ve müşterileriniz internet sitenizde güvenilir bir şekilde alışveriş yapacaktır.